"התערוכה היא מיקרוקוסמוס של הסביבה התחרותית". מאת רובי שובל- מנכ"ל שובל פרו.

ניוזלטר - מהדורה מספר 13, חורף 2013. ניצני ההתאוששות הכלכלית בשווקים הבינלאומיים איפיינו את אופי הפעילות של שובל פרו בחודשי החורף של שנת 2012. חברות רבות בחרו לנצל ניצוץ  חיובי זה למהלכים שיווקיים שכללו השתתפות בתערוכות באופן מוגבר, והשקת קמפיינים פרסומיים ברחבי הגלובוס.ניצני ההתאוששות הכלכלית בשווקים הבינלאומיים איפיינו את אופי הפעילות של שובל פרו בחודשי החורף של שנת 2012. חברות רבות בחרו לנצל ניצוץ חיובי זה למהלכים שיווקיים שכללו השתתפות בתערוכות באופן מוגבר, והשקת קמפיינים פרסומיים ברחבי הגלובוס


מרכז התערוכות הבינלאומי בגרמניה

 

"התערוכה היא מיקרוקוסמוס של הסביבה התחרותית".מאת רובי שובל- מנכ"ל שובל פרו.


מוטו זה מלווה את מעצמת התערוכות גרמניה, ומשאיר בידיה את הכתר של מרכז התערוכות הבינלאומי הפעיל ביותר בעולם כבר יותר מ- 100 שנה.

ב-30 השנים האחרונות קמו לה מתחרים שחרטו על דגלם קונספט שונה:

בעבורם, תערוכה הינה "מינגלינג מענג" בין הלקוחות למציגים, ועל כן יש למקמה באתרי נופש אטרקטיביים ובאקלים מושלם כמו: אורלנדו, ניס, פריז, לאס וגאס, מקאו, הונג קונג וכדומה.

על אף זאת, שומרת גרמניה על התדמית השמרנית הגורסת שארבעת ימי התערוכה הינם מינגלינג עסקי פרופר, ואתרי האירוח הוותיקים כמו: קלן, דיסלדורף, מינכן, ברלין, הנובר, נירנברג ועוד... מציעים חורף קר שמאלץ את המתארחים בעיר לסעוד לארוחת ערב ב- Altstadt המקומי ולהתמקד בעיקר ב: Strictly business .

רק כדי לסבר את אוזניכם תעשיית התערוכות בגרמניה מגלגלת כ- 25 מיליארד יורו בשנה, שהוא כפול מתקציב הביטחון של מדינת ישראל 

ביתן צעצועי פישר פרייס
ביתן angry birds

תערוכות בחורף 2013
חזרה