שובל פרו מפיקה אירוע חוויתי בכנס הבינלאומי לתעשיית הדנטל בגרמניה

"שובל פרו" מפיקה אירוע חוויתי בכנס הבינלאומי לתעשיית הדנטל בגרמניה
מאת: רובי שובל, מעצב ובעלים של חברת "שובל פרו"

מה משותף לריקוד על עמוד, אופנוע קונספט של מזאראטי ושתלים דנטליים?
התשובה:PRECISE PERFORMANCE שובל פרו משיקה קמפיין שהמסר שלו הוא: ביצוע מדויק !

תנועות ספיראליות מופלאות של אלופת גרמניה "אן מארי קוט" ואלופת אנגליה "איווט דוסול" בריקוד על עמוד, השתלבו עם תנועה ספירלית של שתל ענק אשר הסתובב על גבי קיר מסכים שהתנשא לגובה 4.5 מטר.
שתלי חברת "קורטקס" הוצגו בביתן בתערוכת הדנטל היוקרתית הבינלאומית בגרמניה, ובלטו בזכות הטכנולוגיות המתקדמת שלהם. 
ואם בטכנולוגיה מתקדמת עסקינן אז, אופנוע הקונספט של מזאראטי! אין מתאים ממנו לתבל את האירוע ולחבר את הדי-אן-איי שהוא מביא איתו מאיטליה: קידמה טכנולוגית, שיוט תנועה חלק והופעה מושלמת, הוא שאמרנו: PRECISE PERFORMANCE .

הביתן התבסס על  עיצוב קו גאומטרי נקי, תוך שימוש רב במערכות סימלס ענקיות שהקרינו סרטי התדמית וסרטונים שחזקו את הקמפיין. הביתן הואר במגוון סוגי תאורה: תאורת לד, תאורת מטאל-הלייד ותאורה חמה שיצרו הרמוניה בין הפאן הפונקציונאלי לתדמיתי. מבנה הרהיטים אופיין בגימור איפוקסי ופרטי ריהוט נוספים ברמת פרימיום. מוצרי החברה הוצגו בשולחנות תצוגה האופייניים יותר לענף התכשיטים. הגרפיקה הודפסה על גבי בד איכותי ביותר ביריעות שלמות. בר ענק מרכזי פינק את אורחי הכנס בכיבוד שהלך ותפח לקראת האירוע שיא, מסיבת הגאלה. למסיבה הוזמנו לקוחות הפרמיום של החברה באירופה ואלה זכו לארוחת ערב עשירה תוססת.
לערב הגאלה הוטסה מאנגליה במיוחד לקלן אחת הכנריות המובילות בעולם "קייט קוריצקה"  שהפליאה במופע וירטואוזי מלהיב בכינור חשמלי שקוף. הופעתה האצילית וכמובן כישורי הנגינה המופלאה שלה שילהבו את הקהל. 

בחלק המקצועי בלטה עמדת הדגמה בה בוצעה הדגמה רפואית אשר צולמה ע"י מערכת וידאו והוקרנה און-ליין על גבי מסך גדול. הביתן חולק למתחמים גאוגרפיים על פי סוכנים בחלקי העולם השונים ובכל מתחם הוצב טאבלט ידידותי ששימש את אנשי המכירות להצגת מצגות שונות שסייעו לאקט המכירה. 
"שובל פרו"ניצחה על אירוע זה, החל משלב לידת הקונספט לקמפיין, דרך עיצוב וייצור הביתן הקמתו ותפעולו בשטח, תכנון מהלך הזרימה השוטף של פעילות האטראקציות בד בבד לפעילות המכירה במהלך הכנס וההפקה המלאה על האירוע כולו. מיותר לציין שהביתן היה עמוס במבקרים וכלי תקשורת שסיקרו את הפעילות  שבסופו של יום הניבו התקשרויות חדשות איסוף לידים ועסקאות. 


סרטון על מסכים בתערוכה 
סרטון רקדניות בתערוכה 

חזרה